Botolift cocktail ( 3x 5ml)

Indeks:

Skład: 9 aminokwasów, 4 koenzymy, wiele peptydów, peptydy biomimetyczne, ale również powszechnie znane DMAE (2%), kwas hialuronowy i wiele innych substancji.

Częstotliwość: 1 zabieg co 14 dni

Przeznaczenie: twarz, szyja, dekolt

Działanie: powoduje rozluźnienie mięśni odpowiedzialnych za głębokie bruzdy i zmarszczki, działanie kompatybilne z toksyną botulinową, ale bez ryzyka powikłań (uszkodzenia mięśni, opadnięcia czy wytworzenia przeciwciał)

Dla kogo: dedykowany dla osób po 50 roku życia jako zaawansowana odnowa i lift skóry

Opakowanie: pojedyncza ampułka o pojemności 5ml, w opakowaniu 3 sterylne, szklane ampułki

Środki ostrożności: nie wolno łączyć z innymi koktajlami w jednym zabiegu

Ten produkt nie posiada jeszcze wystawionych ocen i komentarzy.

Powiązane artykuły Bazy Wiedzy

Topowe zabiegi estetyczne okolicy oczu

Delikatność i specyficzna budowa skóry okolicy oczu wymaga wyjątkowych procedur zabiegowych, dobieranych z rozwagą i indywidualnymi potrzebami klienta. Ze względu na małą ilość podściółki tłuszczowej, powierzchowne ułożenie naczyń, a także szybkie przesuszanie się skóry wokół oczu, to właśnie w tej okolicy dopatrujemy się pierwszych oznak starzenia.

Peptydy Biomimetyczne w mezoterapii

Prawdziwym przełomem ostatnich lat stały się w tym zakresie peptydy biomimetyczne i czynniki wzrostu. Jest to nowatorskie podejście do procesu starzenia się i wszystko wskazuje na to, że najbliższa dekada będzie okresem gwałtownego rozwoju w tym zakresie.

Kwas hialuronowy

Jednym z ważniejszych komponentów stosowanych do mezoterapii igłowej jest kwas hialuronowy, który cieszy się ogromną popularnością. Pozyskiwany jest na drodze fermentacji bakteryjnej i podawany w postaci soli sodowej (hialuronianu sodu), natomiast dawniej otrzymywano go np. z grzebienia koguciego, czy z płetwy rekina.