Vitalift cocktail (3x 5ml)

Indeks:

Skład: 10% Witamina C, 5% kwas hialuronowy l.m., retinol 5%, witamina E, dextran, mannitol, chlorek sodu

Częstotliwość: 1 zabieg co 14-21 dni

Przeznaczenie: twarz, szyja, dekolt, okolice oczu

Dla kogo: dedykowany dla osób z przebarwieniami, nierównym kolorytem, dla skór trądzikowych, dla skór palacza, dla skór tłustych i ziemistych. Dla osób zmagających się z wiotkością skóry, dla osób z rozstępami i bliznami

Opakowanie: pojedyncza ampułka o pojemności 5ml, w opakowaniu 3 sterylne, szklane ampułki

Środki ostrożności: nie wolno łączyć z innymi koktajlami w jednym zabiegu

Ten produkt nie posiada jeszcze wystawionych ocen i komentarzy.

Powiązane artykuły Bazy Wiedzy

[WIDEO] Jak walczyć z cellulitem? Metody nieinwazyjne!

W tym odcinku videobloga dr Magdalena Komasińska opowie o nieinwazyjnych metodach walki z cellulitem. Zapraszamy do oglądania!

[WIDEO] Jak walczyć z cellulitem? Metody inwazyjne!

W tym odcinku dr Magdalena Komasińska opowie o tym jak walczyć z cellulitem za pomocą metod inwazyjnych, takich jak karboksyterapia lub mezoterapia igłowa. Zapraszamy do oglądania!

Iniekcyjne techniki stosowane w modelowaniu sylwetki i wspomagające procesy odchudzania: część II

Mezoterapia igłowa może przynieść doskonałe efekty w walce z rozstępami. Do zabiegu możemy zastosować hydrolizowany kolagen, który będzie regenerować uszkodzone włókna kolagenowe i uzupełniać braki kolagenu w głębszych partiach skóry. Siarczan chondroityny, glikozaminoglikan natomiast obecny w niewielkich ilościach w macierzy pozakomórkowej odgrywa istotną rolę w utrzymaniu prawidłowej kondycji skóry dzięki podwójnemu mechanizmowi. Wpływa na uwodnienie i objętość skóry równocześnie stymulując wytwarzanie kwasu hialuronowego oraz wpływa na jego lepkość.