Maska Post Peel z kwasem azelainowym 20%

Indeks:

Maska z kwasem azelainowym 20% MezoPharma to nieodłączny element medycznej kuracji depigmentującej. Zadaniem maski jest przyspieszenie wymiany komórkowej i znaczące rozjaśnienie przebarwień.

Maska z kwasem azelainowym 20% MezoPharma to nieodłączny element medycznej kuracji depigmentującej. Zadaniem maski jest przyspieszenie wymiany komórkowej i znaczące rozjaśnienie przebarwień. Już po pierwszym zabiegu skóra wygląda promiennie i świeżo. Zmniejsza się liczba zaskórników, a także ilość kwasów tłuszczowych na powierzchni skóry. Maska z kwasem azelainowym 20% może być stosowana samodzielnie, natomiast najlepszy efekt uzyskujemy w połączeniu z depigmentującą azeloglicyną 10%.

Główne składniki: kwas azelainowy 20%, glinka kaolinowa, wosk pszczeli, wyciąg ze słonecznika

Pojemność: 100 ml

Produkt ekologiczny!

Ten produkt nie posiada jeszcze wystawionych ocen i komentarzy.

Powiązane artykuły Bazy Wiedzy

Peelingi chemiczne w walce z Przebarwieniami

Zabiegi z użyciem peelingów chemicznych są jednymi z najskuteczniejszych w walce z przebarwieniami skóry. Na rynku kosmetycznym dostępny jest szereg substancji dedykowanych do zabiegów depigmentujących. Do najbardziej znanych należą: kwas trójchlorooctowy, Yellow Peel, kwas azelainowy, kwas migdałowy czy Cosmelan. Mniej znaną i dopiero rozpoczynającą swoją "karierę" w walce z przebarwieniami jest Azeloglicyna.