Karboksyterapia typu expert (szkolenie)

Indeks:

1 300,00 zł
Brutto
Wysokość przedpłaty

Zakres szkolenia:

Część teoretyczna:

  • Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu 
  • Zasada działania karboksyterapii 
  • Protokoły zabiegowe Część praktyczna - samodzielne wykonywanie zabiegów na modelkach:

  • Praca z twarzą - umiejętność doboru dawek CO2
  • Ostrzykiwanie skóry głowy 
  • Praca z ciałem - cellulit, rozstępy, wiotkość skóry
  • lokalne otłuszczenia 

Szkolenie przeznaczone dla kosmetologów i kosmetyczek.

Ten produkt nie posiada jeszcze wystawionych ocen i komentarzy.

O szkoleniach

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleń z zakresu kosmetologii estetycznej. Dla Państwa potrzeb przygotowaliśmy szkolenia, dzięki którym sukcesywnie będziecie mogli wprowadzać do gabinetów nowości – nowe protokoły zabiegowe i nowe produkty. Proponujemy też ciekawe i bogate pakiety szkoleń, które umożliwią oszczędności pieniędzy i cennego czasu.

Większość szkoleń przeprowadzamy w małych 2-4 osobowych grupach, gdyż tylko w tak "kameralnym gronie" można odczuć prawdziwą atmosferę współpracy, utrzymać stały kontakt z trenerem i swobodnie wyjaśnić wszystkie wątpliwości.

W cenie każdego szkolenia uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe, wzory oświadczeń do wypełnienia przez przyszłe klientki, materiały treningowe, materiały marketingowe – plakaty i komplety ulotek informacyjnych dla klientów oraz certyfikaty w języku polskim lub angielskim.

Po zakończeniu szkolenia, trener sprawuje nad klientem opiekę trenerską – tak długo, jak klient tego potrzebuje.

Powiązane artykuły Bazy Wiedzy

Arsenał do walki z Łysieniem

W tym artykule dr Magdalena Komasińska opowiada o metodach walki z łysieniem i wypadaniem włosów! Zapraszamy do lektury!

Problem wypadania włosów i łysienia u kobiet: część II

Jakie metody są najskuteczniejsze w walce z wypadaniem włosów i łysienia u kobiet? Na jakie warto zwrócić uwagę i które są najodpowiedniejsze dla Ciebie?

Iniekcyjne techniki stosowane w modelowaniu sylwetki i wspomagające procesy odchudzania

Czasami również bywa tak, że nawet najlepsze diety nie działają w takim stopniu, aby pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z tak zwanych miejsc strategicznych, jakimi są talia, biodra czy uda. Wówczas idealnym rozwiązaniem są specjalistyczne zabiegi, które mają na celu wyeliminować lokalne otłuszczenia i miejscowo nagromadzoną tkankę tłuszczową oraz wspomagać procesy sukcesywnej utraty masy ciała i redukcji tkanki tłuszczowej.