Mezoterapia frakcyjna EKSPERT

Indeks:

2 000,00 zł
Brutto
Wysokość przedpłaty

Zakres szkolenia

Część teoretyczna:

  • Zastosowanie mezoterapii frakcyjnej
  • Dostępne techniki wykonania: dermapen, roll cit
  • Protokoły łączenia mikronakłuć z peelingami chemicznymi
  • Dobór preparatów do mezoterapii mikroigłowej
  • Fakty i mity związane z frakcjonowaniem skóry 

Część praktyczna:

  • Zabieg mezoterapii frakcyjnej na twarzy 
  • Zabieg mezoterapii frakcyjnej na rozstępy, ciało 
  • Terapia skojarzona , peeling chemiczny wraz z mezoterapią frakcyjną 

Szkolenie przeznaczone dla kosmetologów i kosmetyczek, studentów.

Cena obejmuje szkolenie + zestaw startowy: urządzenie typu dermapen Dr Pen + 10 katridży oraz preparaty z linii MezoPharma OXY

Ten produkt nie posiada jeszcze wystawionych ocen i komentarzy.

O szkoleniach

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleń z zakresu kosmetologii estetycznej. Dla Państwa potrzeb przygotowaliśmy szkolenia, dzięki którym sukcesywnie będziecie mogli wprowadzać do gabinetów nowości – nowe protokoły zabiegowe i nowe produkty. Proponujemy też ciekawe i bogate pakiety szkoleń, które umożliwią oszczędności pieniędzy i cennego czasu.

Większość szkoleń przeprowadzamy w małych 2-4 osobowych grupach, gdyż tylko w tak "kameralnym gronie" można odczuć prawdziwą atmosferę współpracy, utrzymać stały kontakt z trenerem i swobodnie wyjaśnić wszystkie wątpliwości.

W cenie każdego szkolenia uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe, wzory oświadczeń do wypełnienia przez przyszłe klientki, materiały treningowe, materiały marketingowe – plakaty i komplety ulotek informacyjnych dla klientów oraz certyfikaty w języku polskim lub angielskim.

Po zakończeniu szkolenia, trener sprawuje nad klientem opiekę trenerską – tak długo, jak klient tego potrzebuje.

Powiązane artykuły Bazy Wiedzy

Problem wypadania włosów i łysienia u kobiet

Nadmierna utrata włosów to jedna z najtrudniejszych sytuacji życiowych, która może źle wpłynąć na stan psychiczny oraz wygląd fizyczny kobiet. Utrata włosów może mieć wpływ na zmysłowość i na postrzeganie siebie. Łysienie androgenowe to najczęstsza przyczyna utraty włosów u człowieka, zarówno u mężczyzn jak i kobiet.

Iniekcyjne techniki stosowane w modelowaniu sylwetki i wspomagające procesy odchudzania: część III

Derma rollery potocznie nazywane również urządzeniami do mezoterapii mikroigłowej to niewielkie urządzenia wyposażone w rękojeść i sterylną głowicę, która pokryta jest rozmaitymi igłami. W trakcie zabiegu dochodzi do mechanicznego nakłuwania skóry (Medical Skin Needling). Niejednokrotnie w publikacjach napotykamy na określenia typu Roll Cit (wałek oraz Collagen Induction Therapy - terapia indukcji kolagenu).