Bilet na Event Estetyczny - Powitaj Wiosnę z Mezoderm

Indeks:

149,00 zł
Brutto

Bilet na Event Estetyczny - Powitaj Wiosnę z Mezoderm!

Szanowni Państwo,

Pragniemy zaprosić Was na inspirujące wydarzenie Powitaj Wiosnę z Mezoderm, które zostało zaplanowane na 01.04.2019. Podczas Eventu zaprezentowane zostaną nie tylko nowości produktowe i szkoleniowe, które goszczą w naszej firmie, ale również swoją wiedzą i praktyką podzielą się z Wami wybitni specjaliści z zakresu medycyny estetycznej i świata biznesu.

Podczas eventu zaprezentowane zostaną bloki tematyczne:
Najczęstsze powikłania po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej – unikaj, zdiagnozuj, działaj! - dr Anetta Sienkiewicz Esposito
Tox Peel System – połączenie progresywnej eksfoliacji chemicznej i mezoterapii frakcyjnej - Workshop + wykład prowadzą kosmetolog Karina Zontek (Przedstawiciel firmy Bio-estetic) oraz kosmetolog Olga Kosińska (Trener Mezoderm)
Depigmentacja skóry naczyniowej Trans3X oraz nowości produktowe firmy Mesoestetic kosmetolog Zuzanna Lach (Przedstawiciel firmy Mesoestetic)
Rodzaje i zastosowanie nici w medycynie estetycznej -nici PDO Mono, Screw oraz nici haczykowe – Workshop + wykład z prezentacją zabiegu z użyciem nici COG z haczykami poprowadzą dr Anetta Sienkiewicz Esposito oraz Eliodoro Esposito
PQ Age Evolution oraz Power Mezo – połączenie peelingu PQ Age z preparatem Princess Rich - Workshop + wykład prowadzą dr Magdalena Komasińska oraz kosmetolog Olga Kosińska (Trener Mezoderm)
Opowieść sprzedażowa - jak zbudować język korzyści i wizerunek specjalisty w Twoim salonie - Marek Hajduczenia
Filozofia brwi – idealny rysunek i prawidłowa pigmentacja kluczem do sukcesu - pokaz z użyciem produktów Brow Henna poprowadzi Iwona Gulbas (Trener Mezoderm)

Aby nie było Ci z nami nudno zadbaliśmy również o urozmaicenie Twojego cennego czasu i przygotowaliśmy dla Ciebie małą dawkę atrakcji:
• konkursy i loterie wizytówkowe
• losowanie nagród głównych (w tym losowanie nagrody głównej urządzenia do karboksyterapii Lumiderm Carboxytherapy)
• uroczyste rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie statuetek BussinessWoman Beauty Mezoderm

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o prelegentach, informacjach związanych z organizacją wydarzenia oraz być na bieżąco ze wszystkimi szczegółami zapraszamy do strony naszego Eventu na Facebooku!
touch_app facebook.com/events/301635870535602/

Miejsce: Hotel Splendor, ul. Warszawska 197E, Babice Nowe (pod Warszawą)
Data: 01.04.2019

Ten produkt nie posiada jeszcze wystawionych ocen i komentarzy.

O szkoleniach

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleń z zakresu kosmetologii estetycznej. Dla Państwa potrzeb przygotowaliśmy szkolenia, dzięki którym sukcesywnie będziecie mogli wprowadzać do gabinetów nowości – nowe protokoły zabiegowe i nowe produkty. Proponujemy też ciekawe i bogate pakiety szkoleń, które umożliwią oszczędności pieniędzy i cennego czasu.

Większość szkoleń przeprowadzamy w małych 2-4 osobowych grupach, gdyż tylko w tak "kameralnym gronie" można odczuć prawdziwą atmosferę współpracy, utrzymać stały kontakt z trenerem i swobodnie wyjaśnić wszystkie wątpliwości.

W cenie każdego szkolenia uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe, wzory oświadczeń do wypełnienia przez przyszłe klientki, materiały treningowe, materiały marketingowe – plakaty i komplety ulotek informacyjnych dla klientów oraz certyfikaty w języku polskim lub angielskim.

Po zakończeniu szkolenia, trener sprawuje nad klientem opiekę trenerską – tak długo, jak klient tego potrzebuje.

Powiązane artykuły Bazy Wiedzy

Brak artykułów Bazy Wiedzy do wyświetlenia.