Zestaw promocyjny Eye

Indeks:

762,00 zł
500,00 zł Zniżka 262,00 zł
Brutto

1) Intensive Age Refining Treatment 0.5% Pure Retinol Night

Połączenie najwyższego dostępnego w preparatach kosmetycznych stężenia czystego retinolu – 0.5% z szeregiem substancji o działaniu przeciwzmarszczkowym, nawilżającym oraz łagodzącym. Serum zaprojektowane do redukcji skutków starzenia się skóry. Ta wyjątkowo skuteczna formuła regenerująca zwiększa produkcję włókien podporowych skóry oraz hamuje działanie wolnych rodników co stanowi wyjątkowo skuteczną terapię przeciwzmarszczkową.

2) Collagen Hydrator

Wyjątkowo bogata formuła nawilżająca o działaniu antyoksydacyjnym. Szczególnie zalecana dla skóry ekstremalnie suchej i dojrzałej.

3) Ideal Complex: Restorative Eye Cream

Hipoalergiczny krem przeznaczony dla wrażliwej okolicy oczu, który przeciwdziała widocznym oznakom starzenia się skóry. Jego formuła zawiera opatentowane składniki aktywne, które wzmacniają, ujędrniają i unoszą delikatną skórę wokół oczu. Krem idealnie sprawdza się wokół obszaru zarówno dolnej, jak i górnej powieki, a efekty jego stosowania widoczne są już w pierwszym tygodniu. Dodatkowe cząsteczki minerałów zapewniają natychmiastowy efekt optycznego rozjaśnienia, zapewniając skórze świeży i zdrowy wygląd, bezpośrednio po aplikacji.


WSKAZANIA:

1) Intensive Age Refining Treatment 0.5% Pure Retinol Night

utrata elastyczności.
– zaawansowane fotostarzenie.
– wszystkie fototypy skóry.

2) Collagen Hydrator

nawilżenie skóry suchej i dojrzałej.
– pierwsze oznaki starzenia.

3) Ideal Complex: Restorative Eye Cream

cienie pod oczami
– obrzęki
– zmarszczki, utrata elastyczności skóry okolic oczu

SPOSÓB ZASTOSOWANIA:

1) Intensive Age Refining Treatment 0.5% Pure Retinol Night

Serum należy stosować wieczorem. Ilość wielkości małej kropli nałożyć na oczyszczoną skórę twarzy następnie pozostawić do całkowitego wchłonięcia. Kurację rozpoczynamy ograniczając zastosowanie do dwóch razy w tygodniu, następnie stopniowo zwiększając częstotliwość aplikacji każdej nocy, aż do zastosowania codziennie wieczorem. Równolegle stosujemy odpowiedni balsam PCA SKIN ReBalance o działaniu nawilżająco-łagodzącym. Na początku kuracji może występować niewielkie podrażnienie i jest to prawidłowa reakcja skóry. Serum przeznaczone jest tylko do stosowania wieczorem. Zastosowanie filtrów ochronnych o szerokim spektrum ochrony jest niezbędne podczas stosowania tego produktu.

2) Collagen Hydrator

Nałożyć na oczyszczoną skórę twarzy, szyi, dekoltu i pozostawić do całkowitego wchłonięcia.
Można stosować na dowolne serum z gamy PCA Skin.

3) Ideal Complex: Restorative Eye Cream

Po oczyszczeniu, tonizacji oraz zastosowaniu serum PCA Skin,  należy nałożyć niewielką ilość żelu na całą okolice oka (dolną i górną powiekę) i delikatnie wmasować. Żel jest przeznaczony do stosowania 2 razy dziennie – rano i wieczorem.

Ten produkt nie posiada jeszcze wystawionych ocen i komentarzy.

Powiązane artykuły Bazy Wiedzy

Brak artykułów Bazy Wiedzy do wyświetlenia.