Zestaw promocyjny Anti-Aging

Indeks:

1) C-Strength

Krem zawiera 15% stabilnej witaminy C w połączeniu z witaminą E. Dzięki technologicznie stężonej zawiesinie witaminowej, 20% kwasu L-askorbowego i 5% witaminy E, krem pozostaje w pełni stabilny i aktywny aż do momentu nałożenia na skórę. C-Strength 15% wskazany jest szczególnie w pielęgnacji skóry z pierwszymi oznakami starzenia oraz skóry z przebarwieniami. Stanowi również doskonałą terapię skóry dłoni i dekoltu.

2) ReBalance Cream

Lekki krem odżywczy. Przyspiesza regenerację skóry po peelingach chemicznych, mikrodermabrazji, zabiegach laserowych. Łagodzi podrażnienia i zmniejsza rumień. Stanowi idealną pielęgnację również w przypadku cer tłustych i mieszanych.

3) Retinol Treatment for Sensitive Skin

Krem z retinolem dla skóry wrażliwej

Delikatna formuła preparatu została zaprojektowana do wrażliwych skór. Niweluje objawy starzenia się skóry bez podrażnienia. Retinol został połączony z niacynamidem oraz opatentowaną cząsteczką Inflacin i dostarczany przy pomocy technologii OmniSome, co gwarantuje skuteczne i łagodne działanie.


WSKAZANIA:

1) C-Strength

skóra szara, matowa, starzejąca się.
– utrata jędrności.
– drobne przebarwienia
– zmarszczki bruzdy.

2) ReBalance Cream

wszystkie rodzaje skóry.
– cera naczyniowa, trądzik różowaty.
– regeneracja skóry po peelingach chemicznych oraz innych inwazyjnych zabiegach.
– poparzenia słoneczne.

3) Retinol Treatment for Sensitive Skin

-skóra wrażliwa.

-skóra sucha, odwodniona.

-przebarwienia.


SPOSÓB ZASTOSOWANIA:

1) C-Strength

Krem należy stosować dwa razy dziennie na oczyszczoną skórę twarzy, szyi, dekoltu. Pozostawić do całkowitego wchłonięcia. W ciągu dnia równolegle zaleca się stosowanie filtru ochronnego dowolnego z gamy produktów PCA Skin, natomiast wieczorem stosujemy dodatkowo krem nawilżający.

2) ReBalance Cream

Nałożyć na oczyszczoną skórę twarzy i pozostawić do całkowitego wchłonięcia.

3) Retinol Treatment for Sensitive Skin

Na oczyszczoną i stonizowaną skórę twarzy oraz szyi nakładamy niewielką ilość preparatu (1-2 pompki) i pozostawiamy do całkowitego wchłonięcia. Równolegle stosujemy odpowiednio dobrany krem PCA Skin oraz wysoką ochronę przeciwsłoneczną. Na początku kuracji może występować niewielkie podrażnienie, jest to prawidłowa reakcja skóry. Serum stanowi  również idealne przygotowanie do zastosowania produktów z wyższym stężeniem retinolu.

Ten produkt nie posiada jeszcze wystawionych ocen i komentarzy.

Powiązane artykuły Bazy Wiedzy

Brak artykułów Bazy Wiedzy do wyświetlenia.