Juvederm

Juvederm

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Juvederm® Ultra 3 (2x1ml)

740,00 zł Cena

Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego, stosowany w celu usunięcia średnich i głębokich zagłębień skórnych poprzez iniekcję w średnią i/lub głęboką warstwę skóry oraz do zwiększania objętości ust i podkreślenia konturu warg.

Juvederm Ultra 4 2x1ml

800,00 zł Cena

Produkt o silnym działaniu wypełniającym stosowanym w celu usunięcia głębokich fałd i zmarszczek, zwiększenia objętości lub korekty kształtu ust, a także powiększenia kości policzkowych.

Juvederm Ultra Smile...

500,00 zł Cena

Wypełniacz skórny na bazie kwasu hialuronowego z lidokainą, przeznaczony do modelowania, korekcji i odmładzania ust, a także wypełniania zmarszczek wokół ust i zagłębień znajdujących się w ich kącikach.

Juvederm® Voluma (2x1ml)

900,00 zł Cena

Produkt do zabiegów wolumetrycznych w formie sterylnego, niepirogennego żelu fizjologicznego usieciowanego kwasu hialuronowego, służący do przywracania objętości twarzy.

Juvederm® Volift z...

900,00 zł Cena

Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego stosowany w celu odświeżenia wyglądu twarzy poprzez delikatne wygładzenie głębokich zmarszczek oraz przywrócenie naturalnie wyglądającego konturu twarzy w jej dolnej części.

JUVEDERM® VOLIFT RETOUCH Z...

580,00 zł Cena

Wypełniacz skórny stosowany w zabiegach podtrzymujących, rekomendowany 2 tygodnie po pierwszym zabiegu z użyciem Juvederm Volift. Przeznaczony do modelowania konturów twarzy i korekcji głębokich fałd skórnych.

Juvederm® Volite (2x1ml)

1 100,00 zł Cena

Preparat do iniekcji na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego. Poprawia gładkość, nawilżenie i elastyczność skóry oraz wypełnia drobne zmarszczki.

Juvederm® Hydrate (1x1ml)

305,00 zł Cena

Produkt do wykonywania zabiegów nawadniających skórę w jej najgłębszych warstwach. Podany drogą iniekcji przywraca optymalny poziom kwasu hialuronowego w skórze. Nie jest preparatem wypełniającym ani volumetrycznym, ale dzięki zawartości nieusieciowanego kwasu hialuronowego ma skuteczne działanie odmładzające i regenerujące suchą i wiotką skórę.

Juvederm® Volux (2x1ml)

910,00 zł Cena

Wypełniacz skórny na bazie kwasu hialuronowego; duża gęstość preparatu zapewnia precyzyjne i długotrwałe konturowanie linii żuchwy i podbródka.