Melan Recovery Cream 50ml

Indeks:

190,00 zł
Brutto
Ilość
Produkt dostępny

Mesoestetic Melan Recovery

Intensywna kuracja do zwalczania reaktywnych oznak podrażnienia i zaczerwienienia, zapewniając uczucie natychmiastowej ulgi.  Zmniejsza wrażliwość skóry i wzmacnia jej ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi lub po zabiegach medycznych / estetycznych. Przywraca równowagę bariery skórnej, zapewniając komfort, elastyczność i gładkość skóry. Bogata konsystencja, łatwa w aplikacji i szybko wchłaniająca się, zapewnia natychmiastową ulgę skórze.

Szczególnie polecany po zabiegach Cosmelan/Dermamelan lub innych zabiegach medycznych/estetycznych, które mogą powodować wrażliwość skóry, dyskomfort lub zaczerwienienie. Zastępuje Hydra Vital w zestawach Cosmelan/Dermamelan.

Składniki aktywne:

Wyciąg z alg morskich - działa przeciwzapalnie i łagodząco poprzez hamowanie mediatorów prozapalnych
Prebiotyki - wzmacnia mechanizmy obronne organizmu
Witamina B5 - zapobiega powstawaniu przebarwień, blokując migrację melaniny do kreatynocytów
Masło Shea - przywraca równowagę hydrolipidową skóry
Alfa bisabolol - koi i łagodzi podrażnioną skórę


Stosowanie:

Nanieść równomiernie na skórę i wmasować aż do całkowitego wchłonięcia. Należy stosować po kuracji Cosmelan / Dermamelan i obficie nakładać na całą twarz, masując aż do całkowitego wchłonięcia.

Ten produkt nie posiada jeszcze wystawionych ocen i komentarzy.

Powiązane produkty

Mesopeel Melanostop MED

360,00 zł Cena

Produkt powodujący wyraźny efekt depigmentacji. Przeznaczony do zabiegów dla skóry z nierównym kolorytem, hiperpigmentacją i objawami fotostarzenia. 

Mesopeel TCA soft 15% MED

225,00 zł Cena

Peeling o właściwościach samoneutralizujących przeznaczony do stosowania w przypadku skóry z objawami starzenia. Stopniowa penetracja. Zaleca się stosowanie mesopeel TCA soft 15% do ogólnej pielęgnacji.

Mesopeel TCA 35% MED

260,00 zł Cena

Peeling o właściwościach samoneutralizujących przeznaczony do stosowania w przypadku skóry z objawami starzenia. Stopniowa penetracja. Zaleca się stosowanie mesopeel TCA 35% do aplikacji miejscowej (np. plamy starcze, blizny, zmarszczki)

Powiązane artykuły Bazy Wiedzy

Brak artykułów Bazy Wiedzy do wyświetlenia.