Hair Cocktail

Indeks:

139,00 zł
Brutto

Hair Cocktail to preparat dla osób z problemami łysienia, nadmierną utratą włosów, z problemem wzmożonej nadczynności gruczołów łojowych w obszarze skóry głowy (opakowanie 3x 5ml)

Ilość
Wysyłka 24h

  • Bezpieczne płatności online Bezpieczne płatności online
  • Darmowa wysyłka już od 500,- zł Darmowa wysyłka już od 500,- zł
  • Dostawa nawet w 24h Dostawa nawet w 24h

MezoPharma Hyal to innowacyjna linia zaawansowanych koktajli do mezoterapii.

Każdy z produktów jest zaawansowanym meso koktajlem, bogatym w peptydy, peptydy biomimetyczne, kwas hialuronowy, aminokwasy czy witaminy.
 Każdy z koktajli jest sterylnym produktem, poddawanym zaawansowanym procesom sterylizacji, takim samym jak te, które stosowane są w farmacji.
Sterylizacja koktajli MezoPharma Hyal to połączony proces filtracji aseptycznej oraz sterylizacji cieplnej. Jest to jeden z najbardziej nowoczesnych procesów sterylizacji w przemyśle biotechnologicznym, który pozwala zachować pełne działanie składników wrażliwych na temperaturę przy jednoczesnym maksymalnym bezpieczeństwie Twojego klienta.
To co wyróżnia koktajle MezoPharma Hyal na tle innych produktów dostępnych na rynku:

  • Bezpieczeństwo – nowoczesny system skojarzonej sterylizacji
  • Zaawansowane składy – nowoczesne komponenty, które są jednym z nowszych odkryć biotechnologii – peptydy biomimetyczne.
  • Opakowania – jednorazowe szklane i sterylne ampułki zabezpieczone przed szkodliwym działaniem UV

Innowacyjność i skuteczność koktajli MezoPharma HYAL tkwi w doborze wysoce selekcjonowanych peptydów. To właśnie peptydy usprawniają komunikację międzykomórkową, sprzyjają odnowie i regeneracji skóry oraz aktywują działanie fibroblastów, pobudzając je do produkcji białek podporowych skóry, dzięki czemu następuje poprawa jędrności i sprężystości skóry oraz redukcja zmarszczek.

Peptydy biomimetyczne to syntetyczne związki chemiczne, które idealnie odwzorowują substancje odpowiedzialne za sterowanie najważniejszych procesów metabolicznych i oddziałują bezpośrednio na komórki docelowe. Działają poprzez stymulowanie mechanizmów naprawczych i regeneracyjnych naszego organizmu. Działanie ich jest bezpieczne przy bardzo wysokiej skuteczności działania. Ich działanie to zwiększenie grubości skóry właściwej i naskórka, intensywna redukcja zmarszczek, poprawa elastyczności skóry, naprawa uszkodzeń posłonecznych.

Skład:
• 3,5% kwas hialuronowy, kwas lipinowy, trokserutyna (rutozyd), apigenina, wyciąg z czerwonej koniczyny, 7 peptydów biomimetycznych, witaminy (C, B1, B3, B5, B6, B9, B12, A, E, biotyna), 28 aminokwasów (m. in. glutamina, lizyna, arginina, cytrulina, tyrozyna, alanina), koenzym A, czynnik redukujący

Częstotliwość:
• 1 zabieg co 7-9 dni

Przeznaczenie:
• Skóra głowy i brwi

Działanie:
• Eliminowanie nadmiernej utraty włosów, eliminowanie łysienia, eliminowanie łojotokowych stanów zapalnych na owłosionej skórze głowy

Dla kogo:
• Dla osób z problemami łysienia, nadmierną utratą włosów, z problemem wzmożonej nadczynności gruczołów łojowych w obszarze skóry głowy

Opakowanie:
• Pojedyncza ampułka o pojemności 5ml, w opakowaniu 3 sterylne, szklane ampułki

Środki ostrożności:
• brak

UWAGA !

Termin ważności to 10.2023 r

Ocena 
Marta A 2018-06-28

Polecam

Wszystko ok.

Powiązane artykuły Bazy Wiedzy

[WIDEO] Mezoterapia w trychologii - Hair Cocktail

Już dzisiaj dr Magdalena Komasińska opowiada o absolutnym HICIE tej jesieni - MESO BB GLAM! Poruszamy tematy związane z wykonaniem zabiegu, bezpieczeństwem i skutecznością MESO BB GLAM!

Arsenał do walki z Łysieniem

W tym artykule dr Magdalena Komasińska opowiada o metodach walki z łysieniem i wypadaniem włosów! Zapraszamy do lektury!

Problem wypadania włosów i łysienia u kobiet: część II

Jakie metody są najskuteczniejsze w walce z wypadaniem włosów i łysienia u kobiet? Na jakie warto zwrócić uwagę i które są najodpowiedniejsze dla Ciebie?

16 innych produktów w tej samej kategorii: