Wirówka laboratoryjna 80-2C

Indeks:

2 200,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  • Bezpieczne płatności online Bezpieczne płatności online
  • Darmowa wysyłka już od 500,- zł Darmowa wysyłka już od 500,- zł
  • Dostawa nawet w 24h Dostawa nawet w 24h

Cyfrowa wirówka Zenithlab 80-2C z silnikiem indukcyjny przeznaczona do pozyskiwania osocza oraz fibryn bogatopłytkowych, jak również badań klinicznych oraz laboratoryjnych. Wyjątkowo prosta w obsłudze. Wyposażona w sterowanie mikroprocesorowe oraz indukcyjny bezszczotkowy silnik. Płynna regulacja co 10 obrotów na minutę oraz cyfrowy timer pozwalający na ustawienie czasu w zakresie od 1 do 99 minut. Wirówka posiada mechaniczną blokadę pokrywy oraz stycznik bezpieczeństwa dezaktywujący proces wirowania w przypadku jej otwarcia.

DANE TECHNICZNE:

– rotor stałokątowy 12 x 15ml

– silnik indukcyjny (bezszczotkowy)

– maksymalne obroty / RCF – 4000 obr/min RCF 2325g

– płynne ustawienie prędkości od 100 do 4000 obrotów na minutę

– ustawienie czasu od 1 do 99 minut 

– mechaniczna blokada pokrywy

– stycznik bezpieczeństwa

– wymiary 340 x 350 x 330 mm

– waga 9 kg

Inny

Ten produkt nie posiada jeszcze wystawionych ocen i komentarzy.

Powiązane artykuły Bazy Wiedzy

Osocze bogatopłytkowe w medycynie estetycznej: część II

Przed zabiegiem z użyciem osocza bardzo ważny jest dokładny wywiad z pacjentem, podczas którego wyeliminujemy wszelkie potencjalne przeciwwskazania do zabiegu. Ważne jest również to, aby pracować na aseptycznych, sterylnych i medycznych zestawach do wydzielania osocza bogatopłytkowego z krwi, które uzyskały certyfikację przez jednostki notyfikujące (wyroby medyczne oznaczone znakami CE).

Osocze bogatopłytkowe w medycynie estetycznej

Innowacyjna terapia przy użyciu osocza bogatopłytkowego dedykowana jest dla osób szukających naturalnych rozwiązań, a także dla pacjentów ze skłonnościami do alergii na różne substancje podawane w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Uznana została za jeden z bezpieczniejszych zabiegów odmładzających ponieważ podczas zabiegu pracujemy materiałem immunologicznie obojętnym - materiałem tkankowym pacjenta.