Radiance DNA

Indeks:

210,00 zł
Brutto

Krem remodelujący na noc.

Ilość
Wysyłka 24h

  • Bezpieczne płatności online Bezpieczne płatności online
  • Darmowa wysyłka już od 500,- zł Darmowa wysyłka już od 500,- zł
  • Dostawa nawet w 24h Dostawa nawet w 24h

MESOESTETIC Radiance DNA Night Cream krem remodelujacy na noc 50ml

Krem regenerujący na noc, który synchronizuje proces odnowy skóry. Wykorzystuje naturalny stan spoczynku skóry w celu dostosowania metabolizmu komórkowego i indukowania aktywności genów odpowiedzialnych za odnowę skóry podczas snu. Unikalne połączenie kompleksu regeneracyjnego [mezo] i chronogenu umożliwia przywrócenie równowagi aktywności i procesów odpoczynku, naprawę uszkodzeń DNA spowodowanych w ciągu dnia, a także przygotowanie skóry na nowe okresy aktywności. Po przebudzeniu skóra wygląda na wypoczętą, odnowioną i gładką, a drobne linie i zmarszczki mimiczne stopniowo znikają.

Krem regenerujący na noc, który synchronizuje mechanizmy odnowy skóry podczas snu. Naprawia uszkodzenia DNA spowodowane w ciągu dnia. Po przebudzeniu skóra wydaje się wypoczęta, odnowiona i gładka. Zmarszczki i linie ekspresji są zmiękczone.

Składniki aktywne:

[meso] kompleks regeneracyjny® – ekskluzywny kompleks, który łączy składniki aktywne z właściwościami antyoksydacyjnymi, które chronią i naprawiają DNA komórkowe.Zwiększa jakość i ilość kolagenu i elastyny.

Chronogen – tetrapeptyd najnowszej generacji. Synchronizuje komórkowy zegar biologiczny, promując ochronę i naprawę DNA.

Fosfolipidy lamelarne – tworzą ochronny film na powierzchni skóry, zapobiegając transepidermalnej utracie wody.

Kwas hialuronowy – element strukturalny skóry, silnie nawilżający. Zatrzymuje wodę wewnętrznie, zapewniając jędrność i elastyczność skóry.

Stosowanie:

Aplikować na skórę twarzy, szyi i dekoltu codziennie wieczorem, jako drugi krok kuracji przeciwstarzeniowej po uprzednim zastosowaniu DNA Radiance serum remodelującego. Wmasować ruchami unoszącymi od środka twarzy na zewnątrz.

Ocena 
Kamila C 2021-11-06

Polecam

Polecam

Ocena 
Joanna L 2021-11-04

Polecam

Produkt oryginalny, wszystko ok

Ocena 
Marta A 2019-04-30

Polecam

Wszystko ok.

Powiązane artykuły Bazy Wiedzy

Brak artykułów Bazy Wiedzy do wyświetlenia.

16 innych produktów w tej samej kategorii: