Szkolenie ONLINE - Stymulatory

Indeks:

500,00 zł
Brutto
Data Szkolenia Online
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


Kalendarium Szkoleń
W linku poniżej kalendarium wszystkich szkoleń na najbliższe miesiące.
>SPRAWDŹ!<

Stymulatory tkankowe to specjalistyczne preparaty służące do odbudowy skóry.
Grupa preparatów jest bardzo duża. Każdy produkt jest inny i wykazuje inne właściwości. Szkolenie oparte jest na przedstawieniu najbardziej popularnych produktów do stymulacji iniekcynej, przestudiowaniu różnic substancji czynnych, mechanizmu działania, wskazań, obszarów leczenia, technik iniekcji, rezultatów i długości ich utrzymywania.

Produkty omawiane w trakcie szkolenia:
Profhilo, Ejal 40, Nucleofill Medium i Strong, Jalupro Cassic i HMW, Sunekos 200 i 1200, Linerase, Nithya, Hyamino Care 75, Nucleofill Soft+, Nucleofill Medium+, Lumi Eyes, AMI Eyes, Karisma, Geo V Lift, Geo Eyes, Geo Bio Revitalizing 60.

Wykorzystanie szkolenia w praktyce:
zmarszczki, bruzdy, wiotkość, lużna skóra, starzenie, profilaktyka anti-age, stymulacja i poprawa wyglądu skóry wokół oczu.

Szkolenie Online odbywa się na platformie GetResponse. W dniu szkolenia, przed jego rozpoczęciem, drogą mailową wysłane zostaną dane dostępowe potrzebne do zalogowania się i wzięcia udziału w szkoleniu.

*Produkty, na których pracujemy w trakcie szkolenia mogą ulec zmianie. Ewentualne zmiany podyktowane mogą byc zmieniającymi się trendami rynkowymi lub przepisami prawnymi.

Ten produkt nie posiada jeszcze wystawionych ocen i komentarzy.

Powiązane artykuły Bazy Wiedzy

Brak artykułów Bazy Wiedzy do wyświetlenia.

16 innych produktów w tej samej kategorii: