Stem Cell rewitalizująco-odżywczy krem na dzień

Indeks:

185,00 zł
Brutto

Rewitalizująco - odżywczy krem do twarzy 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

MESOESTETIC Stem Cell Active Growth Factor krem rewitalizująco-odżywczy na dzień 50ml

Krem intensywnie odmładzający opracowany przy użyciu najnowszej wiedzy naukowej o komórkach, którego działanie opiera się na naprawianiu skórę od wewnątrz, aby przywrócić jej młodzieńczy wygląd. Z wiekiem nasz naturalny proces odnowy komórkowej spowalnia, nasze komórki tracą zdolność do skutecznego funkcjonowania, a skóra może stać się cieńsza, matowa,nierówna i pojawiają się przebarwienia. Mesoestetic stworzył rewolucyjny produkt, który może chronić życie naszych istniejących komórek i aktywować ich naturalną zdolność do samonaprawy. Ten regenerujący krem ​​łączy działanie roślinnych komórek macierzystych z działaniem czynników wzrostu, aby osiągnąć restrukturyzację skóry z wnętrza komórki. Roślinne komórki macierzyste reaktywują starzejące się komórki, zachęcając je do zachowywania się jak młodsze, nowsze komórki skóry. Dekspantenol stymuluje aktywność w komórkach fibroblastów, zwiększając produkcję kolagenu i elastyny, aby ujędrnić skórę i celować w drobne linie i zmarszczki. Kombinacja peptydów przeciw starzeniu się tworzy kompleks Matrixyl, aby wzmocnić proces naprawy skóry, a Lipochroman-6 zapewnia doskonałą ochronę przeciwutleniającą przed przedwczesnym starzeniem się środowiska. Technologia ta jest zamknięta w liposomach, dzięki czemu może wnikać głęboko w skórę i zapewnia mocne, skuteczne wyniki.

Składniki aktywne:

Ekstrakt z komórek macierzystych roślin EGF – bogaty w składniki odżywcze i białka. Ma właściwości regenerujące i naprawcze oraz pomaga zwalczać głębokie zmarszczki. Poprawia jakość i teksturę skóry.

Dekspantenol – stymuluje funkcję fibroblastów, wzmacniając strukturę wspierającą skórę.

Matrixyl – połączenie małych syntetycznych peptydów, które działają synergistycznie w celu stymulowania procesów naprawy skóry.

Lipochroman-6 – najnowszej generacji przeciwutleniacz. Wykazuje działanie ochronne komórek.

Stosowanie:

Stosować rano i wieczorem na skórę twarzy, szyi i dekoltu delikatnie wmasowując produkt ruchami okrężnymi, aż do całkowitego wchłonięcia.

Ten produkt nie posiada jeszcze wystawionych ocen i komentarzy.

Powiązane produkty

Powiązane artykuły Bazy Wiedzy

Brak artykułów Bazy Wiedzy do wyświetlenia.