Radiance DNA - krem remodelujący na noc

Indeks:

210,00 zł
Brutto

Krem remodelujący na noc

Ilość
Wysyłka 24h

MESOESTETIC Radiance DNA Night Cream krem remodelujacy na noc 50ml

Krem regenerujący na noc, który synchronizuje proces odnowy skóry. Wykorzystuje naturalny stan spoczynku skóry w celu dostosowania metabolizmu komórkowego i indukowania aktywności genów odpowiedzialnych za odnowę skóry podczas snu. Unikalne połączenie kompleksu regeneracyjnego [mezo] i chronogenu umożliwia przywrócenie równowagi aktywności i procesów odpoczynku, naprawę uszkodzeń DNA spowodowanych w ciągu dnia, a także przygotowanie skóry na nowe okresy aktywności. Po przebudzeniu skóra wygląda na wypoczętą, odnowioną i gładką, a drobne linie i zmarszczki mimiczne stopniowo znikają.

Krem regenerujący na noc, który synchronizuje mechanizmy odnowy skóry podczas snu. Naprawia uszkodzenia DNA spowodowane w ciągu dnia. Po przebudzeniu skóra wydaje się wypoczęta, odnowiona i gładka. Zmarszczki i linie ekspresji są zmiękczone.

Składniki aktywne:

[meso] kompleks regeneracyjny® – ekskluzywny kompleks, który łączy składniki aktywne z właściwościami antyoksydacyjnymi, które chronią i naprawiają DNA komórkowe.Zwiększa jakość i ilość kolagenu i elastyny.

Chronogen – tetrapeptyd najnowszej generacji. Synchronizuje komórkowy zegar biologiczny, promując ochronę i naprawę DNA.

Fosfolipidy lamelarne – tworzą ochronny film na powierzchni skóry, zapobiegając transepidermalnej utracie wody.

Kwas hialuronowy – element strukturalny skóry, silnie nawilżający. Zatrzymuje wodę wewnętrznie, zapewniając jędrność i elastyczność skóry.

Stosowanie:

Aplikować na skórę twarzy, szyi i dekoltu codziennie wieczorem, jako drugi krok kuracji przeciwstarzeniowej po uprzednim zastosowaniu DNA Radiance serum remodelującego. Wmasować ruchami unoszącymi od środka twarzy na zewnątrz.

Ten produkt nie posiada jeszcze wystawionych ocen i komentarzy.

Powiązane artykuły Bazy Wiedzy

Brak artykułów Bazy Wiedzy do wyświetlenia.