Kamera diagnostyczna - skóra i włosy

Indeks:

1 500,00 zł
Brutto
Ilość
Produkt dostępny

Analiza zdrowia i wrażliwości skóry opiera się na różnych wskaźnikach, w tym na zawartości wilgoci, wydzielaniu oleju, rozmieszczeniu pigmentu i elastyczności. Większość z tych wskaźników nie może być widoczna gołym okiem. Aby ocenić wskaźniki skóry potrzebujemy specjalistycznego sprzętu. W dzisiejszych czasach większość osób jest zainteresowana zdobywaniem wiedzy na temat branży beauty, pragną uzyskać spersonalizowaną analizę swojej cery, wychodząc naprzeciw potrzebą klientów możemy teraz monitorować i prezentować klientom ich cerę. Detektor skóry wykrywa i analizuje wskaźniki skóry, stan włosów, wilgotność i zawartość oleju. W nieinwazyjny sposób można określić stan zdrowia skóry oraz dopasować sposób długoterminowej kuracji. Urządzenie jest proste w użyciu, aby dobrze korzystać ze sprzętu nie jest potrzebne żadne szkolenie, możemy stosować go w warunkach domowych do obserwacji kondycji naszej skóry.

- detektor skóry łączy się przez Wi-Fi wraz z telefonem, tabletem czy komputerem, z systemem Android oraz iOS. Urządzenie może być połączone z 5 ekranami w jednym czasie, maksymalna odległość między urządzeniem a ekranem to 10-30m
- możesz rejestrować swoje nagrania oraz wysyłać je na adres email
- możesz zapisywać nagrane filmy oraz zdjęcia
- możesz obserwować nawilżenie oraz natłuszczenie swojej skóry

Przeznaczenie produktu:
Salon kosmetyczny, sklepy kosmetyczne, salony fryzjerskie, salony SPA, dla osób które chcą kontrolować swoją skórę w warunkach domowych.

Jak badać swoją skórę?
Wejdź i zaloguj się do aplikacji, używając przycisku na detektorze zrób zdjęcie swojej skóry, w prawym boku wyświetli się zrobione przez Ciebie zdjęcie, zaznacz je, następnie użyj przycisku analysis w celu zbadania swojej cery. Każda z opcji, która zostanie pokazana w lewym boku służy do przeprowadzenia badania Twojej skóry, moisture - stopień nawilżenia, oil - stopień natłuszczenia, pigment - stopień napigmentowania danego miejsca, elasticity - stopień elastyczności Twojej skóry. Po wybraniu jednej z opcji, nastąpi skan Twojego zdjęcia, w lewym boku zobaczysz normy jakie powinna posiadać Twoja skóra oraz stopień np. aktualnego nawilżenia Twojej skóry.

Do czego służą poszczególne światła?
Światło białe służy do obserwowania naskórka, zmarszczek, gładkości skóry,

Światło spolaryzowane służy do obserwowania teleangiektacji, równości Twojej skóry, obserwowania nawilżenia Twojej skóry

Światło UV służy do obserwacji mieszków włosowych, zmian trądzikowych, pieprzyków, zaskórników

Ten produkt nie posiada jeszcze wystawionych ocen i komentarzy.

Powiązane artykuły Bazy Wiedzy

Brak artykułów Bazy Wiedzy do wyświetlenia.