Zadatek na Warsztat z kosmetologii estetycznej

Indeks:

300,00 zł
Brutto
Ilość
Produkt dostępny

Ten produkt nie posiada jeszcze wystawionych ocen i komentarzy.

O szkoleniach

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleń z zakresu kosmetologii estetycznej. Dla Państwa potrzeb przygotowaliśmy szkolenia, dzięki którym sukcesywnie będziecie mogli wprowadzać do gabinetów nowości – nowe protokoły zabiegowe i nowe produkty. Proponujemy też ciekawe i bogate pakiety szkoleń, które umożliwią oszczędności pieniędzy i cennego czasu.

Większość szkoleń przeprowadzamy w małych 2-4 osobowych grupach, gdyż tylko w tak "kameralnym gronie" można odczuć prawdziwą atmosferę współpracy, utrzymać stały kontakt z trenerem i swobodnie wyjaśnić wszystkie wątpliwości.

W cenie każdego szkolenia uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe, wzory oświadczeń do wypełnienia przez przyszłe klientki, materiały treningowe, materiały marketingowe – plakaty i komplety ulotek informacyjnych dla klientów oraz certyfikaty w języku polskim lub angielskim.

Po zakończeniu szkolenia, trener sprawuje nad klientem opiekę trenerską – tak długo, jak klient tego potrzebuje.

Laur Konsumenta

Laur Konsumenta to nagroda prestiżowa i szczególnie cenna, gdyż przyznają ją sami klienci, a ich zdanie ma dla nas największe znaczenie. Laur Konsumenta, potwierdza naszą mocną pozycję rynkową, dużą rozpoznawalność marki i przede wszystkim wysoką ocenę oferty wśród obecnych i potencjalnych klientów.

 

Jak uzyskać dotacje?

Dotacje Infografika

Jeżeli jesteś zainteresowana pozyskaniem dotacji - skontaktuj się z naszymi specjalistami!
Przeprowadzą przez cały proces, pomogą w wypełnianiu wniosków i dobiorą dla Ciebie najlepsze szkolenie!

531-847-606
dotacje@mezoderm.pl

 

SUS 2-0

Mezoderm spełnia wymagania systemu zapewnienia jakości dla firm szkoleniowo-rozwojowych, które są zainteresowane wpisem do Bazy Usług Rozwojowych (BUR) prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) i świadczeniem usług dofinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego za pośrednictwem Regionalnych Programów Operacyjnych.

 

Powiązane artykuły Bazy Wiedzy

Brak artykułów Bazy Wiedzy do wyświetlenia.