MEZODERM sp. z o. o. to firma szkoleniowa, która powstała dzięki wysiłkom profesjonalnych trenerów z bogatym doświadczeniem w prowadzeniu seminariów, pokazów i szkoleń kosmetycznych dla największych marek kosmetyki profesjonalnej dostępnych w Polsce. Obecnie nasi klienci pracują w różnych zakątkach świata. Możemy poszczycić się przeszkolonymi klientami z każdego kontynentu, a zamówienia wysyłamy do całej Europy.

Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo naszych klientów, podczas szkoleń pracujemy na produktach wyłącznie z oficjalnej dystrybucji o potwierdzonym działaniu i bezpieczeństwie. Klienci, którzy wyszkolili się już w dziedzinie mezoterapii, peelingów, wypełniaczy i wielu innych dziedzin, mogą zakupić u nas wszystkie potrzebne preparaty. MEZODERM jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce marek: MezoPharma HYAL, MezoPharma PEEL i innych.


Dysponujemy elastycznym zespołem trenerów, którzy są zdolni do przeprowadzenia szkolenia, pokazu lub wykładów w dowolnej części Polski, w nietypowym czasie, czy dla nietypowej grupy. Dysponujemy też własnym Centrum Szkoleniowym - w Świeciu, w województwie kujawsko-pomorskim.


Nasi trenerzy na szkoleniach dają z siebie wszystko, aby jak najdokładniej przekazać wiedzę podpartą wieloletnim doświadczeniem w zawodzie kosmetologa i szkoleniowca. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie kursantów po odbytym szkoleniu.

Kładziemy ogromny nacisk na wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną. W trakcie szkolenia zawsze otrzymasz wydrukowany obszerny skrypt szkoleniowy, wzór wywiadu przedzabiegowego oraz świadomej zgody na zabieg. Po każdym szkoleniu otrzymasz -10% rabatu na zakupy w naszym sklepie niezależnie od kwoty zamówienia. Dzięki temu od razu po kursie możesz nabyć wszystkie potrzebne preparaty oraz materiały do pracy w swoim gabinecie.

 


 

Szkolenia prowadzimy w naszym Centrum Szkoleniowym w Świeciu (Mezoderm, kujawsko-pomorskie). Na szkoleniach zawsze zapewniamy modelki, na których pod okiem instruktora uczysz się wykonywać nowopoznane zabiegi w praktyce.

Zapewniamy wodę, kawę, herbatę oraz przekąski przez cały czas trwania szkolenia, a przy długich spotkaniach gwarantujemy posiłek.

Po ukończonym szkoleniu wystawiamy Certyfikat – na prośbę kursanta możemy wystawić go również w języku angielskim. Mezoderm wpisany jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) od 2015r.


Oprócz szkoleń stacjonarnych posiadamy również szkolenia VOD (Video on Demand - nagranie szkolenia) oraz Lekcje z dr Magdą (nagranie zabiegu wykonanego konkretnym produktem z komentarzem eksperta), które możesz nabyć na naszej stronie i oglądać w dowolnym czasie i miejscu!

 


 

 


Dr Magda to wieloletni edukator, zabiegowiec, kosmetolog, chemik, były wykładowca akademicki, autorka licznych publikacji naukowych. Jest Prezesem zarządu Mezoderm sp. z o.o. oraz współtwórcą marki MezoPharma.

Jest absolwetką Collegium Medicum w Bydgoszczy i doktorem nauk chemicznych Uniwersytetu Opolskiego. Specjalizuje się w kuracjach estetycznych i dermoestetycznych - na co dzień możecie ją spotkać w Świeciu. Prowadzi wszystkie szkolenia z naszej oferty w Świeciu oraz w Warszawie.

Wykorzystuje swoje doświadczenie jako kosmetolog profesjonalista oraz chemik w dobieraniu najskuteczniejszych terapii dla swoich klientów oraz w trakcie opracowywania najnowocześniejszych receptur nowych kosmetyków MezoPharma.

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie jako szkoleniowiec i kosmetolog, zarówno w Polsce i za granicą.

 

 


 

○ Postaw na Mezoderm!

Jeśli czujesz się gotowa na podniesienie swoich umiejętności i uwolnienie pełnego potencjału swojej kariery kosmetologicznej, nie musisz szukać dalej, Mezoderm to miejsce, w którym znajdziesz edukację na najwyższym poziomie i niezrównaną wiedzę specjalistyczną w Polsce. W Mezoderm dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić kosmetologom takim jak Ty najlepszą edukację, najbezpieczniejsze protokoły i najbardziej zaawansowane dostępne produkty.

Wybierając Mezoderm, wybierasz doskonałość. Nasze kursy i szkolenia są starannie zaprojektowane, aby zapewnić Ci dostęp do najnowszych technik, spostrzeżeń branżowych i najlepszych praktyk, dzięki czemu wyprzedzisz konkurencję w tej dynamicznej branży.

Niezależnie od tego, czy chcesz udoskonalić swoje umiejętności w zakresie pielęgnacji skóry, poznać najnowsze innowacje w procedurach kosmetycznych, czy też odkryć nowe ścieżki rozwoju, Mezoderm dysponuje zasobami i wiedzą, które poprowadzą Cię na każdym kroku. Dołącz do nas w Mezoderm i wyrusz w podróż ku sukcesowi i spełnieniu w swojej karierze kosmetologicznej. Razem zdefiniujmy na nowo standardy i wyznaczmy nową jakość doskonałości w branży.

>>Skontaktuj się z nami już dziś<<, aby dowiedzieć się więcej o naszych szkoleniach i o tym, jak możemy pomóc Ci osiągnąć Twoje cele zawodowe.