MEZODERM sp. z o. o. to firma szkoleniowa, która powstała dzięki wysiłkom profesjonalnych trenerów z bogatym doświadczeniem w prowadzeniu seminariów, pokazów i szkoleń kosmetycznych dla największych marek kosmetyki profesjonalnej dostępnych w Polsce. Obecnie nasi klienci pracują w różnych zakątkach świata. Możemy poszczycić się przeszkolonymi klientami z USA, Australii, Tunezji, Norwegii, Szkocji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Belgii, Holandii, Ukrainy czy Niemiec.

Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo naszych klientów, podczas szkoleń pracujemy na produktach, które produkowane są wyłącznie w Unii Europejskiej. Klienci, którzy wyszkolili się już w dziedzinie mezoterapii, peelingów i wypełniaczy, mogą zakupić u nas wszystkie potrzebne preparaty. MEZODERM jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce marek: MezoPharma HYAL, MezoPharma PEEL i innych.

Dysponujemy elastycznym zespołem trenerów, którzy są zdolni do przeprowadzenia szkolenia, pokazu lub wykładów w dowolnej części Polski, w nietypowym czasie, czy dla nietypowej grupy. Dysponujemy też własnymi Centrami Szkoleniowymi - w Warszawie oraz Świeciu.

 

Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi mogąc pochwalić się kolejnym wyróżnieniem jakie otrzymaliśmy! Zostaliśmy nagrodzeni Laurem Konsumenta w kategorii Odrycie Roku 2019 - Hurtownie sprzętu Kosmetycznego i Medycznego! To wspaniałe zwieńczenie bardzo ciężkiej pracy jaką włożyliśmy w uruchomienie platformy mezoderm.pl. Dziękujemy Wam wszystkim, którzy oddali cenne głosy na naszą platformę - bez Was wszystkich nie bylibyśmy obecnie tu, gdzie jesteśmy! Jednak nie spoczywamy na laurach - Odkrycie Roku 2019 to nie koniec naszych starań, żeby dostarczać wam jak najlepsze usługi, produkty i szkolenia!.

 

Jesteśmy niezwykle skuteczni - co potwierdza doświadczenie naszych trenerów oraz wiele pozytywnych rekomendacji, jakie otrzymaliśmy od naszych klientów lekarzy i kosmetologów. W odróżnieniu od innych ośrodków szkoleniowych, współpracujemy tylko z wybranymi, sprawdzonymi szkoleniowcami, którzy wyspecjalizowani są przede wszystkim w kosmetologii estetycznej oraz regularnie poszerzają swoje kwalifikacje. Poznajmy się!


Koordynatorzy

Magda
dr Magdalena Komasińska
Menedżer Centrum Szkoleniowego - Świecie

Agata
Agata Kazimierczak
Menedżer Centrum Szkoleniowego - Warszawa


 

Szkolenia

Iwona
Iwona Gulbas

NataliaW
Natalia Woś

Aleksandra
Aleksandra Babińska

Magda
dr Magdalena Komasińska

Joanna
Joanna Kreńska

Kamila
Kamila Thiede

NataliaW
Natalia Woś

Iwona
Iwona Gulbas

Aleksandra
Aleksandra Babińska

Magda
dr Magdalena Komasińska

Joanna
Joanna Kreńska

Kamila
Kamila Thiede