Pielęgnacja

Pielęgnacja

Jest 35 produktów.

Pokazano 1-24 z 35 pozycji

Anti Redness Gel (30ml)...

25,00 zł Cena

MezoPharma Anti Redness Gel jest preparatem o konsystencji żelu, który stosowany jest w celu obkurczania i uszczelniania naczyń krwionośnych. Doskonale łagodzi wszelkie podrażnienia i eliminuje zaczerwienienia spowodowane iniekcyjnymi zabiegami estetycznymi w bardzo szybki i skuteczny sposób - 30ml

Tran-X Cream - krem z...

45,00 zł Cena

MezoPharma Tran-X Cream - krem z kwasem traneksamowym (32ml).

Idealnie rozjaśnia blizny i ujednolica koloryt skóry. Przyspiesza gojenie oraz ma działanie łagodzące stany zapalne.

Anti Redness Gel (100ml)...

65,00 zł Cena

MezoPharma Anti Redness Gel jest preparatem o konsystencji żelu, który stosowany jest w celu obkurczania i uszczelniania naczyń krwionośnych. Doskonale łagodzi wszelkie podrażnienia i eliminuje zaczerwienienia spowodowane iniekcyjnymi zabiegami estetycznymi w bardzo szybki i skuteczny sposób - 100ml

Royal Lift Cream - krem...

140,00 zł Cena

MezoPharma Royal Lift Cream - 100ml

Luksusowy krem o bardzo silnym działaniu liftingującym i przeciwzmarszczkowym. Oparty na peptydzie biomimetycznym Royal Epigen P5 – prawdziwie zaawansowany technologicznie produkt.

Royal Lift Cream - krem...

60,00 zł Cena

MezoPharma Royal Lift Cream - luksusowy krem o bardzo silnym działaniu liftingującym i przeciwzmarszczkowym. Oparty na peptydzie biomimetycznym Royal Epigen P5 – prawdziwie zaawansowany technologicznie produkt.

Pianka Tran-X (200ml)...

80,00 zł Cena

MezoPharma Pianka Tran-X - 200ml

Pianka Tran-X jest dla skór z nierównym kolorytem oraz dla skór bardzo wrażliwych. Doskonale sprawdzi się u osób z trądzikiem różowatym.

Toner Tran-X (250ml)...

109,00 zł Cena

MezoPharma Toner Tran-X - 200ml

Pianka Tran-X jest dla skór z nierównym kolorytem oraz dla skór bardzo wrażliwych. Doskonale sprawdzi się u osób z trądzikiem różowatym.

Pianka odmładzająca (200ml)...

80,00 zł Cena

MezoPharma Pianka odmładzająca - 200ml

Delikatna Pianka Odmładzająca do demakijażu i oczyszczania skóry dla osób ze skórą dojrzałą i wrażliwą. Produkt całkowicie pozbawiony substancji drażniących, gdyż nie zawiera mydła, jednocześnie skutecznie usuwa makijaż i zanieczyszczenia.

Toner Przeciwtrądzikowy...

89,00 zł Cena

Toner Przeciwtrądzikowy MezoPharma - 250ml

Toner Przeciwtrądzikowy dedykowany jest dla skór objętych problemem trądzikowym, dla skór zanieczyszczonych, dla skór z nadmierną pracą gruczołów łojowych, dla skór palacza.

Mesoestetic Brightening...
  • Obniżka

Mesoestetic Brightening...

200,00 zł Cena podstawowa 220,00 zł Cena

Preparat najlepiej sprawdzi się u skór ziemistych, pozbawionych blasku, o nierównym kolorycie z przebarwieniami oraz oznakami fotostarzenia.

Toner odmładzający (250ml)...

89,00 zł Cena

MezoPharma Toner odmładzający (250ml)

Toner odmładzający dedykowany jest dla skór dojrzałych i wymagających głębokiej rewitalizacji. Doskonale sprawdza się również dla skór tłustych, szarych, ziemistych.