MezoPharma

MezoPharma

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-24 z 29 pozycji

Anti Redness Gel (30ml)...

25,00 zł Cena

MezoPharma Anti Redness Gel jest preparatem o konsystencji żelu, który stosowany jest w celu obkurczania i uszczelniania naczyń krwionośnych. Doskonale łagodzi wszelkie podrażnienia i eliminuje zaczerwienienia spowodowane iniekcyjnymi zabiegami estetycznymi w bardzo szybki i skuteczny sposób - 30ml

Tran-X Cream - krem z...

45,00 zł Cena

MezoPharma Tran-X Cream - krem z kwasem traneksamowym (32ml).

Idealnie rozjaśnia blizny i ujednolica koloryt skóry. Przyspiesza gojenie oraz ma działanie łagodzące stany zapalne.

Anti Redness Gel (100ml)...

65,00 zł Cena

MezoPharma Anti Redness Gel jest preparatem o konsystencji żelu, który stosowany jest w celu obkurczania i uszczelniania naczyń krwionośnych. Doskonale łagodzi wszelkie podrażnienia i eliminuje zaczerwienienia spowodowane iniekcyjnymi zabiegami estetycznymi w bardzo szybki i skuteczny sposób - 100ml

Royal Lift Cream - krem...

140,00 zł Cena

MezoPharma Royal Lift Cream - 100ml

Luksusowy krem o bardzo silnym działaniu liftingującym i przeciwzmarszczkowym. Oparty na peptydzie biomimetycznym Royal Epigen P5 – prawdziwie zaawansowany technologicznie produkt.

Royal Lift Cream - krem...

60,00 zł Cena

MezoPharma Royal Lift Cream - luksusowy krem o bardzo silnym działaniu liftingującym i przeciwzmarszczkowym. Oparty na peptydzie biomimetycznym Royal Epigen P5 – prawdziwie zaawansowany technologicznie produkt.

Pianka Tran-X (200ml)...

80,00 zł Cena

MezoPharma Pianka Tran-X - 200ml

Pianka Tran-X jest dla skór z nierównym kolorytem oraz dla skór bardzo wrażliwych. Doskonale sprawdzi się u osób z trądzikiem różowatym.

Pianka odmładzająca (200ml)...

80,00 zł Cena

MezoPharma Pianka odmładzająca - 200ml

Delikatna Pianka Odmładzająca do demakijażu i oczyszczania skóry dla osób ze skórą dojrzałą i wrażliwą. Produkt całkowicie pozbawiony substancji drażniących, gdyż nie zawiera mydła, jednocześnie skutecznie usuwa makijaż i zanieczyszczenia.

Toner Tran-X (250ml)...

109,00 zł Cena

MezoPharma Toner Tran-X - 200ml

Pianka Tran-X jest dla skór z nierównym kolorytem oraz dla skór bardzo wrażliwych. Doskonale sprawdzi się u osób z trądzikiem różowatym.

Toner odmładzający (250ml)...

89,00 zł Cena

MezoPharma Toner odmładzający (250ml)

Toner odmładzający dedykowany jest dla skór dojrzałych i wymagających głębokiej rewitalizacji. Doskonale sprawdza się również dla skór tłustych, szarych, ziemistych.

Toner Przeciwtrądzikowy...

89,00 zł Cena

Toner Przeciwtrądzikowy MezoPharma - 250ml

Toner Przeciwtrądzikowy dedykowany jest dla skór objętych problemem trądzikowym, dla skór zanieczyszczonych, dla skór z nadmierną pracą gruczołów łojowych, dla skór palacza.

AcneOne Concentrate -...

89,00 zł Cena

MezoPharma acneOne Concetrate - koncentrat probiotyczny - przeciwtrądzikowy (3x15ml)

Serum probiotyczne dedykowane do walki z aktywnymi zmianami trądzikowymi. Wykazuje wielokierunkowe działanie na mikrobiom skóry, wspiera jej procesy regeneracji, wyrównuje pracę gruczołów łojowych.

AcneOne Mask - maska...

89,00 zł Cena

AcneOne Mask MezoPharma - maska probiotyczna (100ml)

Ekologiczna maska liposomalna z wyciągami probiotycznymi dedykowana dla skór trądzikowych, szczególnie wrażliwych, dla skór po długich terapiach retinoidowych.

Rederm Concentrate -...

89,00 zł Cena

MezoPharma Rederm Concetrate - koncentrat odmładzający / liftingujący (3x15ml)

Dedykowany jest dla skór dojrzałych, suchych i odwodnionych. Po zastosowaniu tego koncentratu skóra ulega rozjaśnieniu i nawodnieniu.

Rederm Mask - maska...

89,00 zł Cena

Rederm Mask MezoPharma - 100ml

Rederm Mask to maska modelująca kontur twarzy. Jedwabista kremowa konsystencja tej kremo-maski doskonale sprawdzi się dla skór suchych, troficznych, dojrzałych.

Booster Concentrate -...

89,00 zł Cena

Booster Concetrate MezoPharma - koncentrat liftingujący (3x15ml)

Liftingująco-wypełniający koncentrat dedykowany jest skórze dojrzałej, wymagającej liftingu i rewitalizacji, z licznymi zmarszczkami mimicznymi. Po zastosowaniu koncentratu skóra jest napięta i pełna blasku.

Whitening Concentrate -...

89,00 zł Cena

Whitening Concetrate MezoPharma - koncentrat depigmentująco-rozjaśniający (3x15ml)

Bardzo silne działanie depigmentacyjne oraz rozjaśniające skórę. Dedykowany jest skórze z problemami przebarwień takimi jak: ostuda, melasma, przebarwienia po zmianach zapalnych. Koncentrat skutecznie niweluje nierówności w kolorycie skóry.

Calming Concentrate -...

89,00 zł Cena

Calming Concetrate MezoPharma - koncentrat kojący (3x15ml)

Przeznaczony jest dla skóry wrażliwej, podrażnionej, ale także dla alergików i osób borykających się z problemami takimi jak trądzik różowaty i inne choroby, którym towarzyszy przewlekły stan zapalny na poziomie naczyniowym.