Skóra dojrzała

Skóra dojrzała

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Pianka odmładzająca (200ml)...

80,00 zł Cena

MezoPharma Pianka odmładzająca - 200ml

Delikatna Pianka Odmładzająca do demakijażu i oczyszczania skóry dla osób ze skórą dojrzałą i wrażliwą. Produkt całkowicie pozbawiony substancji drażniących, gdyż nie zawiera mydła, jednocześnie skutecznie usuwa makijaż i zanieczyszczenia.

Toner odmładzający (250ml)...

89,00 zł Cena

MezoPharma Toner odmładzający (250ml)

Toner odmładzający dedykowany jest dla skór dojrzałych i wymagających głębokiej rewitalizacji. Doskonale sprawdza się również dla skór tłustych, szarych, ziemistych.

Royal Lift Cream - krem...

140,00 zł Cena

MezoPharma Royal Lift Cream - 100ml

Luksusowy krem o bardzo silnym działaniu liftingującym i przeciwzmarszczkowym. Oparty na peptydzie biomimetycznym Royal Epigen P5 – prawdziwie zaawansowany technologicznie produkt.

Royal Lift Cream - krem...

60,00 zł Cena

MezoPharma Royal Lift Cream - luksusowy krem o bardzo silnym działaniu liftingującym i przeciwzmarszczkowym. Oparty na peptydzie biomimetycznym Royal Epigen P5 – prawdziwie zaawansowany technologicznie produkt.

Rederm Concentrate -...

89,00 zł Cena

MezoPharma Rederm Concetrate - koncentrat odmładzający / liftingujący (3x15ml)

Dedykowany jest dla skór dojrzałych, suchych i odwodnionych. Po zastosowaniu tego koncentratu skóra ulega rozjaśnieniu i nawodnieniu.

Rederm Mask - maska...

89,00 zł Cena

Rederm Mask MezoPharma - 100ml

Rederm Mask to maska modelująca kontur twarzy. Jedwabista kremowa konsystencja tej kremo-maski doskonale sprawdzi się dla skór suchych, troficznych, dojrzałych.

Booster Concentrate -...

89,00 zł Cena

Booster Concetrate MezoPharma - koncentrat liftingujący (3x15ml)

Liftingująco-wypełniający koncentrat dedykowany jest skórze dojrzałej, wymagającej liftingu i rewitalizacji, z licznymi zmarszczkami mimicznymi. Po zastosowaniu koncentratu skóra jest napięta i pełna blasku.