Koncentraty

Koncentraty

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Rederm Concentrate -...

89,00 zł Cena

MezoPharma Rederm Concetrate - koncentrat odmładzający / liftingujący (3x15ml)

Dedykowany jest dla skór dojrzałych, suchych i odwodnionych. Po zastosowaniu tego koncentratu skóra ulega rozjaśnieniu i nawodnieniu.

AcneOne Concentrate -...

89,00 zł Cena

MezoPharma acneOne Concetrate - koncentrat probiotyczny - przeciwtrądzikowy (3x15ml)

Serum probiotyczne dedykowane do walki z aktywnymi zmianami trądzikowymi. Wykazuje wielokierunkowe działanie na mikrobiom skóry, wspiera jej procesy regeneracji, wyrównuje pracę gruczołów łojowych.

Booster Concentrate -...

89,00 zł Cena

Booster Concetrate MezoPharma - koncentrat liftingujący (3x15ml)

Liftingująco-wypełniający koncentrat dedykowany jest skórze dojrzałej, wymagającej liftingu i rewitalizacji, z licznymi zmarszczkami mimicznymi. Po zastosowaniu koncentratu skóra jest napięta i pełna blasku.

Whitening Concentrate -...

89,00 zł Cena

Whitening Concetrate MezoPharma - koncentrat depigmentująco-rozjaśniający (3x15ml)

Bardzo silne działanie depigmentacyjne oraz rozjaśniające skórę. Dedykowany jest skórze z problemami przebarwień takimi jak: ostuda, melasma, przebarwienia po zmianach zapalnych. Koncentrat skutecznie niweluje nierówności w kolorycie skóry.

Calming Concentrate -...

89,00 zł Cena

Calming Concetrate MezoPharma - koncentrat kojący (3x15ml)

Przeznaczony jest dla skóry wrażliwej, podrażnionej, ale także dla alergików i osób borykających się z problemami takimi jak trądzik różowaty i inne choroby, którym towarzyszy przewlekły stan zapalny na poziomie naczyniowym.