Wypełniacze

Wypełniacze

Jest 41 produktów.

Pokazano 1-24 z 41 pozycji
Princess Rich 1ml
  • Obniżka

Princess Rich 1ml

175,00 zł Cena podstawowa 200,00 zł Cena

PRINCESS® RICH to nieusieciowany kwas hialuronowy stosowany w zabiegach mezoterapii.

Princess Volume 1ml

240,00 zł Cena

Princess Volume jest to sterylny, ulegający biodegradacji, wiskoelastyczny, idealnie czysty, izotoniczny i homogenizowany wypełniacz zmarszczek na bazie wysoko usieciowanego kwasu hialuronowego. 

Kwas hialuronowy 2,5% Curamed

150,00 zł Cena

Curamed jest produktem przeznaczonym do wykonywania zabiegów mezoterapii igłowej, produkowanym przez holenderską firmę Curamed. Głównym składnikiem preparatu jest nieusieciowany kwas hialuronowy, czyli naturalnie występujący w skórze i tkance łącznej polisacharyd.

Stylage S 1x0,8ml

220,00 zł Cena

Stylage S to preparat na bazie kwasu hialuronowego i mannitolu, który ma elastyczną strukturę dzięki czemu równomiernie rozprzestrzenia się pod skórą.

Stylage L Lidocaine 2x1ml

600,00 zł Cena

Stylage L to żel usieciowanego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego, zawierający 0,3% chlorowodorku lidokainy i mannitolu, sterylny, niepirogenny, o fizjologicznym pH i osmolarności.

Juvederm® Ultra 3 (2x1ml)

740,00 zł Cena

Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego, stosowany w celu usunięcia średnich i głębokich zagłębień skórnych poprzez iniekcję w średnią i/lub głęboką warstwę skóry oraz do zwiększania objętości ust i podkreślenia konturu warg.

Juvederm Ultra 4 2x1ml

800,00 zł Cena

Produkt o silnym działaniu wypełniającym stosowanym w celu usunięcia głębokich fałd i zmarszczek, zwiększenia objętości lub korekty kształtu ust, a także powiększenia kości policzkowych.

Juvederm Ultra Smile...

500,00 zł Cena

Wypełniacz skórny na bazie kwasu hialuronowego z lidokainą, przeznaczony do modelowania, korekcji i odmładzania ust, a także wypełniania zmarszczek wokół ust i zagłębień znajdujących się w ich kącikach.

Juvederm® Voluma (2x1ml)

900,00 zł Cena

Produkt do zabiegów wolumetrycznych w formie sterylnego, niepirogennego żelu fizjologicznego usieciowanego kwasu hialuronowego, służący do przywracania objętości twarzy.