Botolift Cocktail

Indeks:

147,00 zł
Brutto

Botolift Cocktail to preparat o silnym działaniu odmładzającym (opakowanie 3x 5ml)

Ilość
Wysyłka 24h

  • Bezpieczne płatności online Bezpieczne płatności online
  • Darmowa wysyłka już od 500,- zł Darmowa wysyłka już od 500,- zł
  • Dostawa nawet w 24h Dostawa nawet w 24h

MezoPharma Hyal to innowacyjna linia zaawansowanych koktajli do mezoterapii.

Każdy z produktów jest zaawansowanym meso koktajlem, bogatym w peptydy, peptydy biomimetyczne, kwas hialuronowy, aminokwasy czy witaminy.
 Każdy z koktajli jest sterylnym produktem, poddawanym zaawansowanym procesom sterylizacji, takim samym jak te, które stosowane są w farmacji.
Sterylizacja koktajli MezoPharma Hyal to połączony proces filtracji aseptycznej oraz sterylizacji cieplnej. Jest to jeden z najbardziej nowoczesnych procesów sterylizacji w przemyśle biotechnologicznym, który pozwala zachować pełne działanie składników wrażliwych na temperaturę przy jednoczesnym maksymalnym bezpieczeństwie Twojego klienta.
To co wyróżnia koktajle MezoPharma Hyal na tle innych produktów dostępnych na rynku:

  • Bezpieczeństwo – nowoczesny system skojarzonej sterylizacji
  • Zaawansowane składy – nowoczesne komponenty, które są jednym z nowszych odkryć biotechnologii – peptydy biomimetyczne.
  • Opakowania – jednorazowe szklane i sterylne ampułki zabezpieczone przed szkodliwym działaniem UV

Innowacyjność i skuteczność koktajli MezoPharma HYAL tkwi w doborze wysoce selekcjonowanych peptydów. To właśnie peptydy usprawniają komunikację międzykomórkową, sprzyjają odnowie i regeneracji skóry oraz aktywują działanie fibroblastów, pobudzając je do produkcji białek podporowych skóry, dzięki czemu następuje poprawa jędrności i sprężystości skóry oraz redukcja zmarszczek.

Peptydy biomimetyczne to syntetyczne związki chemiczne, które idealnie odwzorowują substancje odpowiedzialne za sterowanie najważniejszych procesów metabolicznych i oddziałują bezpośrednio na komórki docelowe. Działają poprzez stymulowanie mechanizmów naprawczych i regeneracyjnych naszego organizmu. Działanie ich jest bezpieczne przy bardzo wysokiej skuteczności działania. Ich działanie to zwiększenie grubości skóry właściwej i naskórka, intensywna redukcja zmarszczek, poprawa elastyczności skóry, naprawa uszkodzeń posłonecznych.

Skład:
• 9 aminokwasów, 4 koenzymy, wiele peptydów, peptydy biomimetyczne, ale również powszechnie znane DMAE (2%), kwas hialuronowy i wiele innych substancji.

Częstotliwość:
• 1 zabieg co 14 dni

Przeznaczenie:
• Twarz, szyja, dekolt

Działanie:
• Powoduje rozluźnienie mięśni odpowiedzialnych za głębokie bruzdy i zmarszczki, działanie kompatybilne z toksyną botulinową, ale bez ryzyka powikłań (uszkodzenia mięśni, opadnięcia czy wytworzenia przeciwciał)

Dla kogo:
• Dedykowany dla osób po 50 roku życia jako zaawansowana odnowa i lift skóry

Opakowanie:
• Pojedyncza ampułka o pojemności 5ml, w opakowaniu 3 sterylne, szklane ampułki

Środki ostrożności:
• Nie wolno łączyć z innymi koktajlami w jednym zabiegu

UWAGA !

Termin ważności to 10.2023 r

Ocena 
Marta A 2018-06-28

Polecam

Wszystko ok.

Powiązane artykuły Bazy Wiedzy

Topowe zabiegi estetyczne okolicy oczu

Delikatność i specyficzna budowa skóry okolicy oczu wymaga wyjątkowych procedur zabiegowych, dobieranych z rozwagą i indywidualnymi potrzebami klienta. Ze względu na małą ilość podściółki tłuszczowej, powierzchowne ułożenie naczyń, a także szybkie przesuszanie się skóry wokół oczu, to właśnie w tej okolicy dopatrujemy się pierwszych oznak starzenia.

Peptydy Biomimetyczne w mezoterapii

Prawdziwym przełomem ostatnich lat stały się w tym zakresie peptydy biomimetyczne i czynniki wzrostu. Jest to nowatorskie podejście do procesu starzenia się i wszystko wskazuje na to, że najbliższa dekada będzie okresem gwałtownego rozwoju w tym zakresie.

Kwas hialuronowy

Jednym z ważniejszych komponentów stosowanych do mezoterapii igłowej jest kwas hialuronowy, który cieszy się ogromną popularnością. Pozyskiwany jest na drodze fermentacji bakteryjnej i podawany w postaci soli sodowej (hialuronianu sodu), natomiast dawniej otrzymywano go np. z grzebienia koguciego, czy z płetwy rekina.

16 innych produktów w tej samej kategorii: