Vitalift Cocktail

Indeks:

120,00 zł
Brutto

Vitalift Cocktail to preparat dedykowany dla osób z przebarwieniami, nierównym kolorytem, dla skór trądzikowych, dla skór palacza, dla skór tłustych i ziemistych (opakowanie 3x 5ml)

Ilość
Wysyłka 24h

  • Bezpieczne płatności online Bezpieczne płatności online
  • Darmowa wysyłka już od 500,- zł Darmowa wysyłka już od 500,- zł
  • Dostawa nawet w 24h Dostawa nawet w 24h

MezoPharma Hyal to innowacyjna linia zaawansowanych koktajli do mezoterapii.

Każdy z produktów jest zaawansowanym meso koktajlem, bogatym w peptydy, peptydy biomimetyczne, kwas hialuronowy, aminokwasy czy witaminy.
 Każdy z koktajli jest sterylnym produktem, poddawanym zaawansowanym procesom sterylizacji, takim samym jak te, które stosowane są w farmacji.
Sterylizacja koktajli MezoPharma Hyal to połączony proces filtracji aseptycznej oraz sterylizacji cieplnej. Jest to jeden z najbardziej nowoczesnych procesów sterylizacji w przemyśle biotechnologicznym, który pozwala zachować pełne działanie składników wrażliwych na temperaturę przy jednoczesnym maksymalnym bezpieczeństwie Twojego klienta.
To co wyróżnia koktajle MezoPharma Hyal na tle innych produktów dostępnych na rynku:

  • Bezpieczeństwo – nowoczesny system skojarzonej sterylizacji
  • Zaawansowane składy – nowoczesne komponenty, które są jednym z nowszych odkryć biotechnologii – peptydy biomimetyczne.
  • Opakowania – jednorazowe szklane i sterylne ampułki zabezpieczone przed szkodliwym działaniem UV

Innowacyjność i skuteczność koktajli MezoPharma HYAL tkwi w doborze wysoce selekcjonowanych peptydów. To właśnie peptydy usprawniają komunikację międzykomórkową, sprzyjają odnowie i regeneracji skóry oraz aktywują działanie fibroblastów, pobudzając je do produkcji białek podporowych skóry, dzięki czemu następuje poprawa jędrności i sprężystości skóry oraz redukcja zmarszczek.

Peptydy biomimetyczne to syntetyczne związki chemiczne, które idealnie odwzorowują substancje odpowiedzialne za sterowanie najważniejszych procesów metabolicznych i oddziałują bezpośrednio na komórki docelowe. Działają poprzez stymulowanie mechanizmów naprawczych i regeneracyjnych naszego organizmu. Działanie ich jest bezpieczne przy bardzo wysokiej skuteczności działania. Ich działanie to zwiększenie grubości skóry właściwej i naskórka, intensywna redukcja zmarszczek, poprawa elastyczności skóry, naprawa uszkodzeń posłonecznych.

Skład:
• 10% Witamina C, 5% kwas hialuronowy l.m., retinol 5%, witamina E, dextran, mannitol, chlorek sodu

Częstotliwość:
• 1 zabieg co 14-21 dni

Przeznaczenie:
• Twarz, szyja, dekolt, okolice oczu

Dla kogo:
• Dedykowany dla osób z przebarwieniami, nierównym kolorytem, dla skór trądzikowych, dla skór palacza, dla skór tłustych i ziemistych. Dla osób zmagających się z wiotkością skóry, dla osób z rozstępami i bliznami

Opakowanie:
• Pojedyncza ampułka o pojemności 5ml, w opakowaniu 3 sterylne, szklane ampułki

Środki ostrożności:
• nie wolno łączyć z innymi koktajlami w jednym zabiegu

UWAGA !

Termin ważności to 10.2023 r

Ocena 
Kamila C 2021-11-06

Polecam

Polecam

Ocena 
Marta A 2018-06-28

Polecam

Wszystko ok.

Powiązane artykuły Bazy Wiedzy

Alfahydroksykwasy w Protokołach Odmładzających - Biuletyn Eksperta, nr 10

Alfahydroksykwasy - co to jest? Jakie jest ich zastosowanie? Gdzie spotykam się z Alfahydroksykwasami? Dowiedz się w tym artykule!

[WIDEO] - Technika NAPPAGE - Mezoterapia

W dzisiejszym odcinku dr Magdalena Komasińska opowiada o technice Nappage, wykorzystywane w mezoterapii!

[WIDEO] Jak walczyć z cellulitem? Metody nieinwazyjne!

W tym odcinku videobloga dr Magdalena Komasińska opowie o nieinwazyjnych metodach walki z cellulitem. Zapraszamy do oglądania!

16 innych produktów w tej samej kategorii: