MEZODERM sp. z o. o. to firma szkoleniowa, która powstała dzięki wysiłkom profesjonalnych trenerów z bogatym doświadczeniem w prowadzeniu seminariów, pokazów i szkoleń kosmetycznych dla największych marek kosmetyki profesjonalnej dostępnych w Polsce. Obecnie nasi klienci pracują w różnych zakątkach świata. Możemy poszczycić się przeszkolonymi klientami z USA, Australii, Tunezji, Norwegii, Szkocji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Belgii, Holandii, Ukrainy czy Niemiec.

Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo naszych klientów, podczas szkoleń pracujemy na produktach, które produkowane są wyłącznie w Unii Europejskiej. Klienci, którzy wyszkolili się już w dziedzinie mezoterapii, peelingów i wypełniaczy, mogą zakupić u nas wszystkie potrzebne preparaty. MEZODERM jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce marek: MezoPharma HYAL, MezoPharma PEEL i innych.

Dysponujemy elastycznym zespołem trenerów, którzy są zdolni do przeprowadzenia szkolenia, pokazu lub wykładów w dowolnej części Polski, w nietypowym czasie, czy dla nietypowej grupy. Dysponujemy też własnymi Centrami Szkoleniowymi - w Warszawie oraz Świeciu.Jesteśmy niezwykle skuteczni - co potwierdza doświadczenie naszych trenerów oraz wiele pozytywnych rekomendacji, jakie otrzymaliśmy od naszych klientów lekarzy i kosmetologów. W odróżnieniu od innych ośrodków szkoleniowych, współpracujemy tylko z wybranymi, sprawdzonymi szkoleniowcami, którzy wyspecjalizowani są przede wszystkim w kosmetologii estetycznej oraz regularnie poszerzają swoje kwalifikacje. Poznajmy się!


Koordynatorzy

Magda
dr Magdalena Komasińska
Menedżer Centrum Szkoleniowego - Świecie

Agata
Agata Kazimierczak
Menedżer Centrum Szkoleniowego - Warszawa


 

Szkolenia

Anetta Sienkiewicz
dr Anetta Sienkiewicz-Esposito

Natalia
lek. med. Natalia Kudła

Iwona
Iwona Gulbas

Magda
Magdalena Weroniecka

Olga
Olga Kosińska

Gosia
Małgorzata Smółka-Nowak