MEZODERM sp. z o. o. to firma szkoleniowa, która powstała dzięki wysiłkom profesjonalnych trenerów z bogatym doświadczeniem w prowadzeniu seminariów, pokazów i szkoleń kosmetycznych dla największych marek kosmetyki profesjonalnej dostępnych w Polsce. Obecnie nasi klienci pracują w różnych zakątkach świata. Możemy poszczycić się przeszkolonymi klientami z USA, Australii, Tunezji, Norwegii, Szkocji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Belgii, Holandii, Ukrainy czy Niemiec.

Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo naszych klientów, podczas szkoleń pracujemy na produktach, które produkowane są wyłącznie w Unii Europejskiej. Klienci, którzy wyszkolili się już w dziedzinie mezoterapii, peelingów i wypełniaczy, mogą zakupić u nas wszystkie potrzebne preparaty. MEZODERM jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce marek: MezoPharma HYAL, MezoPharma PEEL i innych.

Dysponujemy elastycznym zespołem trenerów, którzy są zdolni do przeprowadzenia szkolenia, pokazu lub wykładów w dowolnej części Polski, w nietypowym czasie, czy dla nietypowej grupy. Dysponujemy też własnymi Centrami Szkoleniowymi - w Warszawie oraz Świeciu.Jesteśmy niezwykle skuteczni - co potwierdza doświadczenie naszych trenerów oraz wiele pozytywnych rekomendacji, jakie otrzymaliśmy od naszych klientów lekarzy i kosmetologów. W odróżnieniu od innych ośrodków szkoleniowych, współpracujemy tylko z wybranymi, sprawdzonymi szkoleniowcami, którzy wyspecjalizowani są przede wszystkim w kosmetologii estetycznej oraz regularnie poszerzają swoje kwalifikacje. Poznajmy się!


Szkolenia

Paweł Koczuk
Menedżer Centrum Szkoleniowego Warszawa
mail pawel.koczuk @ mezoderm.pl
phone 888-948-777
Magdalena Komasińska
Menedżer Centrum Szkoleniowego Świecie
mail magda.komasinska @ mezoderm.pl
phone 533-455-777


Sprzedaż

Agata Agata Kazimierczak
Stacjonarna obsługa Klienta - Warszawa
mail biuro @ mezoderm.pl
phone 666-986-056
Basia Barbara Tarczyńska
Województwo Zachodniopomorskie
mail basia.tarczynska @ mezoderm.pl
phone 534-638-779
Serwis Serwis urządzeń Lumiderm
mail serwis @ lumiderm.pl
phone 535-551-902


Wsparcie sprzedaży

Magda Magdalena Weroniecka
Dotacje Unijne
mail dotacje @ mezoderm.pl
phone 531-847-606
Kamil Kamil Ciemny
Specjalista ds. marketingu
mail marketing @ mezoderm.pl
phone 535-442-800