Nithya Face (1x70mg)

Indeks:

345,00 zł
Brutto

Sterylny proszek czystego kolagenu do wstrzyknięć

Ilość
Wysyłka 24h

Firma Euroresearch opracowała linię produktów Nithya, będącą kolejnym krokiem naprzód w dziedzinie biorestrukturyzacji skóry. Nithya to najbardziej zaawansowane technologicznie wykorzystanie kolagenu spotykane w medycynie estetycznej. W jej skład wchodzą mikrocząsteczki heterologicznego kolagenu typu I, który można zdefiniować jako biomimetyczny dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii ekstrakcji. Poprzez symulowanie działania degradacyjnego polimeryzowanego kolagenu powodują one masową stymulację fibroblastów oraz odkładanie się prokolagenu oraz, w wyniku tego, endogennego kolagenu typu III. Nithya gwarantuje zatem wyjątkowy poziom czystości i bezpieczeństwa, pozwalający uzyskać doskonałe wyniki, przewyższające nawet najwyższe oczekiwania.

•Redukcja objawów starzenia
Do zabiegów redukcji objawów starzenia na twarzy, szyi i dłoniach, spowodowanych upływem czasu i działaniem światła.

•Regeneracja tkanek łącznych
Do regeneracji tkanek łącznych skóry właściwej i tkanki podskórnej za pomocą mechanizmu stymulacji fibroblastów i neokolagenogenezy.

•Korygowanie zniekształceń genetycznych
Do korygowania zniekształceń genetycznych, takich jak np. hipotrofia i hipotonia skóry, niezdrowy odcień skóry oraz problemy z jej elastycznością.

•Wskazówki odnośnie stosowania
Rozcieńczyć 70 mg kolagenu w proszku w fiolce, aby uzyskać 5 ml zawiesiny w sterylnym roztworze soli fizjo- logicznej lub podwójnie destylowanej wodzie. W każdej fiolce zawiesinę należy utworzyć bezpośrednio przed zastosowaniem. Zawiesinę podaje się za pomocą igieł o małym rozmiarze [30G] głęboko do skóry właściwej lub na głębokości granicy między skórą właściwą a tkanką podskórną, korzystając z techniki nakłuwania (picotage). Każda fiolka nadaje się tylko do pojedynczego zastosowania. Dawkowanie Trzy aplikacje w odstępach co 2 tygodnie. Protokół aplikacji może powtórzyć po trzech miesiącach od zakończenia poprzedniego zabiegu.

2022-07-22

Ten produkt nie posiada jeszcze wystawionych ocen i komentarzy.

Zobacz też

Powiązane artykuły Bazy Wiedzy

Brak artykułów Bazy Wiedzy do wyświetlenia.

16 innych produktów w tej samej kategorii: