Osocze bogatopłytkowe + fibryna

Indeks:

1 800,00 zł
Brutto
Wysokość przedpłaty

Zakres szkolenia:

Część teoretyczna:

  • Zastosowanie osocza bogatopłytkowego PRP w estetologii
  • Procedury wykonywania zabiegu
  • Zastosowanie fibryny w estetologii PRF 
  • Procedury pracy z fibryną

Część praktyczna:

  • Samodzielne wykonanie zabiegu z użyciem PRP i PRF

Szkolenie przeznaczone dla kosmetologów

Po szkoleniu istnieje możliwość zakupu wirówki i zestawów do osocza

Ten produkt nie posiada jeszcze wystawionych ocen i komentarzy.

O szkoleniach

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleń z zakresu kosmetologii estetycznej. Dla Państwa potrzeb przygotowaliśmy szkolenia, dzięki którym sukcesywnie będziecie mogli wprowadzać do gabinetów nowości – nowe protokoły zabiegowe i nowe produkty. Proponujemy też ciekawe i bogate pakiety szkoleń, które umożliwią oszczędności pieniędzy i cennego czasu.

Większość szkoleń przeprowadzamy w małych 2-4 osobowych grupach, gdyż tylko w tak "kameralnym gronie" można odczuć prawdziwą atmosferę współpracy, utrzymać stały kontakt z trenerem i swobodnie wyjaśnić wszystkie wątpliwości.

W cenie każdego szkolenia uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe, wzory oświadczeń do wypełnienia przez przyszłe klientki, materiały treningowe, materiały marketingowe – plakaty i komplety ulotek informacyjnych dla klientów oraz certyfikaty w języku polskim lub angielskim.

Po zakończeniu szkolenia, trener sprawuje nad klientem opiekę trenerską – tak długo, jak klient tego potrzebuje.

Powiązane artykuły Bazy Wiedzy

Arsenał do walki z Łysieniem

W tym artykule dr Magdalena Komasińska opowiada o metodach walki z łysieniem i wypadaniem włosów! Zapraszamy do lektury!

Problem wypadania włosów i łysienia u kobiet: część III

Zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego są bardzo popularne w medycynie estetycznej i stosowane nie tylko do stymulacji skóry do odmładzania, ale również do leczenia wypadania włosów.

Problem wypadania włosów i łysienia u kobiet

Nadmierna utrata włosów to jedna z najtrudniejszych sytuacji życiowych, która może źle wpłynąć na stan psychiczny oraz wygląd fizyczny kobiet. Utrata włosów może mieć wpływ na zmysłowość i na postrzeganie siebie. Łysienie androgenowe to najczęstsza przyczyna utraty włosów u człowieka, zarówno u mężczyzn jak i kobiet.